StadsbusIVECO
Crossway LE
Stadsbus
IVECO
Crossway LE
Vaste prijs excl. btw
€ 32.500
Toestand
Gebruikt
Locatie
Hirschau 

Basisgegevens
Prijs & locatie
Vaste prijs excl. btw
€ 32.500
- Locatie van verkoper:
- Dienhof 9, 92242 Hirschau, Duitsland

Bellen
Technische details
Motor en versnellingsbak
Brandstoftype:
diesel
Soort overbrenging:
automatisch
Remmen
Remmen:
retarder
Uitrusting
Standkachel
Airconditioning
Veiligheidsvoorzieningen
ABS
Documentatie en certificering
Volgende keuring (TÜV):
08/2026
Emissieklasse:
Euro 6
Verdere details
Kilometerstand:
809.454 km
Vermogen:
210 kW (285,52 pk)
Eerste registratie:
07/2014
Kleur:
rood
Aantal zitplaatsen:
45
Details over het aanbod
- Advertentie-ID:
- A22436527
- Referentienummer:
- 194
- Laatste aanpassing:
- voor het laatst op 28.07.2026
Omschrijving
* Voertuig in goede staat
* Euro 6-motor
* Airconditioning voor de passagiersruimte
* Plaats voor een kinderwagen
* Rolstoopramp bij deur II
* Matrixdisplay LAWO (voor-, zij- en achterkant)
* 45 zitplaatsen
Kdjdozp Aztspfx Ahtou
* 52 staanplaatsen
* TÜV/APK op verzoek nieuw
* Onder voorbehoud van fouten en tussenverkoop
De advertentie werd automatisch vertaald. Vertaalfouten zijn mogelijk.
* Euro 6-motor
* Airconditioning voor de passagiersruimte
* Plaats voor een kinderwagen
* Rolstoopramp bij deur II
* Matrixdisplay LAWO (voor-, zij- en achterkant)
* 45 zitplaatsen
Kdjdozp Aztspfx Ahtou
* 52 staanplaatsen
* TÜV/APK op verzoek nieuw
* Onder voorbehoud van fouten en tussenverkoop
De advertentie werd automatisch vertaald. Vertaalfouten zijn mogelijk.
Aanbieder
Opmerking: Registreer gratis of log in, om alle informatie te bekijken.
Geregistreerd sinds: 2020
10 advertenties online
Aanvraag sturen
Telefoon & Fax
+49 9622 ... weergeven
Misschien bent u ook geïnteresseerd in deze advertenties.
Geslaagd:
Uw bericht is verzonden.
Advertentie
Tildonk
139 km
Iveco Crossway LE 12 m / Stadsbus / Airco / kleine schade
IvecoCrossway LE 12 m / Citybus/ Airco / small accident
IvecoCrossway LE 12 m / Citybus/ Airco / small accident
Geslaagd:
Uw bericht is verzonden.
Advertentie
Iffezheim
421 km
Stadsbus
MAN4x Lion's City 12C KLIMAANLAGE LAWO
MAN4x Lion's City 12C KLIMAANLAGE LAWO
Geslaagd:
Uw bericht is verzonden.
Advertentie
Tildonk
139 km
Iveco Crossway LE / 12,8m / Euro 5
IvecoCrossway LE / 12,8m / Euro 5
IvecoCrossway LE / 12,8m / Euro 5
Geslaagd:
Uw bericht is verzonden.
Advertentie
Untersteinach
489 km
IVECO Crossway LE stadsbus
IVECOCrossway LE
IVECOCrossway LE
Geslaagd:
Uw bericht is verzonden.
Advertentie
Tildonk
139 km
Touringcar
VDLBova Futura FHD-2 / 139-440 / Full option / Lif...
VDLBova Futura FHD-2 / 139-440 / Full option / Lif...
Geslaagd:
Uw bericht is verzonden.
Advertentie
Untersteinach
489 km
IVECO Crossway LE stadsbus
IVECOCrossway LE
IVECOCrossway LE
Geslaagd:
Uw bericht is verzonden.
Advertentie
Untersteinach
489 km
IVECO Crossway LE stadsbus
IVECOCrossway LE
IVECOCrossway LE
Geslaagd:
Uw bericht is verzonden.
Advertentie
Sottrum
286 km
Bestelwagen
OpelMovano F3500 Mixto 7 Sitzer Hoch & Lang + AHK eFH.
OpelMovano F3500 Mixto 7 Sitzer Hoch & Lang + AHK eFH.
Geslaagd:
Uw bericht is verzonden.
Advertentie
Untersteinach
489 km
IVECO Crossway LE stadsbus
IVECOCrossway LE
IVECOCrossway LE
Geslaagd:
Uw bericht is verzonden.
Advertentie
Untersteinach
489 km
IVECO Crossway LE stadsbus
IVECOCrossway LE
IVECOCrossway LE
Geslaagd:
Uw bericht is verzonden.
Advertentie
Grodzisk Mazowieck
1.053 km
Intercitybus
IVECOCrossway
IVECOCrossway
Geslaagd:
Uw bericht is verzonden.
Advertentie
Untersteinach
489 km
IVECO Crossway LE stadsbus
IVECOCrossway LE
IVECOCrossway LE
Geslaagd:
Uw bericht is verzonden.
Advertentie
Untersteinach
489 km
IVECO Crossway LE stadsbus
IVECOCrossway LE
IVECOCrossway LE
Geslaagd:
Uw bericht is verzonden.
Advertentie
Tildonk
139 km
Stadsbus
IvecoCrossway LE 12m / Citybus /Airco
IvecoCrossway LE 12m / Citybus /Airco
Geslaagd:
Uw bericht is verzonden.
Advertentie
Tildonk
139 km
Iveco Crossway LE / Stadsbus / 38+1 zitplaatsen + 63 staanplaatsen / Zo goed als nieuw / Citaro / To
IvecoCrossway LE / City / 38+1+63 standing/ Almost ...
IvecoCrossway LE / City / 38+1+63 standing/ Almost ...
Uw advertentie is succesvol verwijderd
Er is een fout opgetreden













































































































































































































































































































































































































