LWH-2000-N RayTools
Laslasapparaat 2kW RayTools
Otinus
LWH-2000-N RayTools
Bouwjaar
2024
Toestand
Nieuw
Locatie
Bydgoszcz
Machinegegevens
- Machinetype:
- Laslasapparaat 2kW RayTools
- Producent:
- Otinus
- Model:
- LWH-2000-N RayTools
- Bouwjaar:
- 2024
- Toestand:
- nieuw
Prijs & locatie
- Locatie:
- Karola Szajnochy 14b, 85-738 Bydgoszcz, Polska
Omschrijving
Veel van onze machines zijn uit voorraad leverbaar. Bel ons voor meer informatie!
draagbare laserlasmachine LWH-2000-N RayTools
Inbegrepen bij de levering:
- Laserlasmachine met koelsysteem
- Laspistool met instelbare brandpuntsafstand en accessoireset
- Fiberlaserbron van MAX Photonics
- Automatische draadaanvoer
- Slang- en kabelset
- Starterpakket met sproeiers en beschermbrillen
Technische parameters
- Laservermogen 2000 W
- Lasergolflengte 1064 nm
- Lassnelheid tot 120 mm/s
- Voeding 230 Hz
- Afmetingen (met laskophouder) 630x1300x1500mm
Inbegrepen in de prijs
eendaagse operatortraining en inbedrijfstelling van de machine
- 1e dag (tot 8 uur) – inbedrijfstelling en training
dienst
Doel van gebruik
Specificaties laserbron:
1000 Watt
- Koolstofstaal: tot 3 mm
- Roestvrij staal: tot 3 mm
- Aluminium: 2 mm
- Messing: 0,8 – 1 mm
1500 Watt
Giodpfxsthit Es Alxjt
- Koolstofstaal: tot 4 mm
- Roestvrij staal: tot 4 mm
- Aluminium: 3 mm
- Messing: 1 mm
2000W
- Koolstofstaal: tot 5 mm
- Roestvrij staal: tot 5 mm
- Aluminium: 4 mm
- Messing: 2 mm
- Koolstofstaal: tot 8 mm
- Roestvrij staal: tot 8 mm
- Aluminium: 7 mm
Bouw
functioneel principe
De advertentie werd automatisch vertaald. Vertaalfouten zijn mogelijk.
Inbegrepen bij de levering:
- Automatische draadaanvoer
- Slang- en kabelset
Technische parameters
- Laservermogen 2000 W
- Lasergolflengte 1064 nm
- Lassnelheid tot 120 mm/s
- Voeding 230 Hz
Inbegrepen in de prijs
dienst
Doel van gebruik
Specificaties laserbron:
- Koolstofstaal: tot 3 mm
- Roestvrij staal: tot 3 mm
- Aluminium: 2 mm
- Messing: 0,8 – 1 mm
Giodpfxsthit Es Alxjt
- Koolstofstaal: tot 4 mm
- Roestvrij staal: tot 4 mm
- Aluminium: 3 mm
- Messing: 1 mm
2000W
- Koolstofstaal: tot 5 mm
- Roestvrij staal: tot 5 mm
- Aluminium: 4 mm
- Messing: 2 mm
- Koolstofstaal: tot 8 mm
- Roestvrij staal: tot 8 mm
- Aluminium: 7 mm
Bouw
functioneel principe
Aanbieder
Opmerking: Registreer gratis of log in, om alle informatie te bekijken.
Geregistreerd sinds: 2021
87 advertenties online
Aanvraag sturen
Telefoon & Fax
+48 52 30... weergeven
Misschien bent u ook geïnteresseerd in deze advertenties.
Advertentie
Velen
115 km
TIG lasmachine
JASICTIG 200P PFC
JASICTIG 200P PFC
Advertentie
Balaguer
1.201 km
Lasapparaat
KEMPPIPRO 3000
KEMPPIPRO 3000
Bydgoszcz
869 km
AB LAGER Laser 3kW Rotator 6000x220
OtinusFLV-3015-OT-6022 3kW
OtinusFLV-3015-OT-6022 3kW
Velen
116 km
Lassysteem
HMBMIG 300P
HMBMIG 300P
Trittau
380 km
Guillotinescharen
Petersen MachineryCidan HSM-F 20/3
Wien
898 km
Lasapparaat
** Fronius Austria ** TPS 3200 MIG MAGTRANS PULS SYNERGIC ** ANGEBOT ** TOP *
Gütersloh
214 km
Ronde buigmachine
StöltingRA 2000 x 8 mm
StöltingRA 2000 x 8 mm