Samzon MPT2000-15
Bouwjaar
2026
Toestand
Nieuw (volledig functioneel)
Locatie
Dalmose Denemarken
Mobiele palletkeerder Samzon MPT2000-15
more Images
YouTube video
Samzon MPT2000-15
Samzon MPT2000-15
Samzon MPT2000-15
Samzon MPT2000-15
Samzon MPT2000-15
Samzon MPT2000-15
Samzon MPT2000-15
Samzon MPT2000-15
Samzon MPT2000-15
Samzon MPT2000-15
Samzon MPT2000-15
Machinegegevens
Machinetype:
Mobiele palletkeerder
Producent:
Samzon
Model:
MPT2000-15
Bouwjaar:
2026
Toestand:
nieuw
Functionaliteit:
volledig functioneel
Prijs & locatie
Locatie:
Hovedgaden 19, 4261 Dalmose, Danmark Denemarken
Bellen
Technische details
Palletwisselaar:
handmatig
Omschrijving
Samzon Mobile Pallet Turner 2000-15 is uitgerust met de nieuwste generatie mechanische en elektronische componenten. De aandrijfeenheid is voorzien van een elektrische motor van 2,2 kW en het oleodynamische systeem wordt aangestuurd door een 3 kW motor met geïntegreerde pomp.
Gsdpfx Aew U R D Ielmsbl
Servobesturing – Gemakkelijk sturen met het stuur.
Maximale opening tot 2000 mm / minimaal 550 mm
Maximaal gewicht tot 1500 kg
24V - 210Ah