Fiberlaser: Senfeng SF3015H4Senfeng
SF3015H4
Fiberlaser: Senfeng SF3015H4
Senfeng
SF3015H4
Bouwjaar
2025
Toestand
Nieuw
Locatie
Haarle
Machinegegevens
- Machinetype:
- Fiberlaser: Senfeng SF3015H4
- Producent:
- Senfeng
- Model:
- SF3015H4
- Bouwjaar:
- 2025
- Toestand:
- nieuw
Prijs & locatie
- Locatie:
- Bloeme-weide 25, 7448 PX Haarle, Nederland
Omschrijving
De Senfeng SF3015H4 is een machine voor de zwaardere productie eis.
Gbedpjvtzbqofx Almsl
Met een extra zwaar frame is deze machine geschikt voor hogere productie eisen.
Ook is dit frame voorbereid voor een mogelijke automatisering.
Besten Machines is al meer dan 25 jaar dealer voor metaal bewerkende machine.
Daarnaast hebben we een grote voorraad aan spare parts om een hoge service graad te kunnen bieden.
- Laser Power: 12.000 W
- Laser Golf lengte: 1020 nm – 1080 nm
- Bereik X-as: 3000 mm
- Bereik Y-as: 1500 mm
- Max. Acceleratie plaatsnijden: 2.8 G
- Maximum simultane assen snelheid: 200 m/min
- Positioneer nauwkeurigheid: ± 0.03 mm/m
- Repeteer nauwkeurigheid: ± 0.02 mm/m
- Werkspanning: 400V / 50Hz ± 5%
- Snijgassen: Zuurstof, Stikstof
- Snijtafel: 3000×1500 mm
- Machine gewicht: ± 9.000Kg
- Voorzien van wisseltafel
– Max. gewicht van plaat per wisseltafel: 3.000 Kg
=====
Daarnaast is de machine uitgerust met de volgende opties:
- Besturing: Hypcut
- Uittrekbare laden voor het verzamelen van kleine onderdelen
- Luchtvaart aluminium balk
- 12.000 watt Max Photonics EU Laserbron
- Snijkop: Boci BLT441
- Gesloten bovenzijde en volledige machine omkasting
- Proportionele drukregeling voor Zuurstof(lage druk), Stikstof (hoge druk)
- Waterkoeler
- Vermogenstabilisator
- Automatische smeerunit
- Bijpassende afzuiging
- Installatie door onze eigen monteurs (Meerprijs op basis van locatie)
Gbedpjvtzbqofx Almsl
- Laser Power: 12.000 W
- Bereik X-as: 3000 mm
- Bereik Y-as: 1500 mm
- Snijtafel: 3000×1500 mm
- Machine gewicht: ± 9.000Kg
- Voorzien van wisseltafel
=====
- Besturing: Hypcut
- Luchtvaart aluminium balk
- Snijkop: Boci BLT441
- Waterkoeler
- Vermogenstabilisator
- Automatische smeerunit
- Bijpassende afzuiging
Documenten
Aanbieder
Opmerking: Registreer gratis of log in, om alle informatie te bekijken.
Laatst online: Vorige week
Geregistreerd sinds: 2015
11 advertenties online
Aanvraag sturen
Telefoon & Fax
+31 548 2... weergeven
Misschien bent u ook geïnteresseerd in deze advertenties.
Advertentie
Oradea
1.322 km
Volledige productielijn
Urban
Urban
Advertentie
Norderstedt
364 km
Meervoudige draadtrekmachine - droog
SKET / MILL8 BLOCK
SKET / MILL8 BLOCK
Polen
460 km
Lasersnijmachine
TRUMPF TruLaser 3030 Fiber L81.Year 2019/ 4 KW. Very clean and top machine
Łask
946 km
Machine voor drankenproductie
TETRA PAK CAP30 1000 SLIM APPLICATORHELICAP 23
Duitsland
631 km
Lasersnijmachine
TRUMPFTruLaser 3030 L20
TRUMPFTruLaser 3030 L20
Teisendorf
717 km
Kantfineermachine
SCM Olimpic 500 HTOlimpic 500 HT
Duitsland
181 km
Borstelbandschuurmachine Fladder Gyro 300 VAC M
FladderFladder Gyro 300 VAC Ex.