Unicarriers JA2N1L16Q 139 HOURS.!!
Vaste prijs niet inclusief BTW
Bouwjaar
2018
Toestand
Gebruikt (volledig functioneel)
Locatie
Spøttrup Denemarken
4-wiel heftruck Unicarriers JA2N1L16Q  139 HOURS.!!
more Images
Machinegegevens
Machinetype:
4-wiel heftruck
Producent:
Unicarriers
Model:
JA2N1L16Q 139 HOURS.!!
Bouwjaar:
2018
Toestand:
zo goed als nieuw (gebruikt)
Functionaliteit:
volledig functioneel
Bedrijfsuren:
139 h
Prijs & locatie
Vaste prijs niet inclusief BTW
Locatie:
Knastvej 4, 7860 Spøttrup, Dänemark Denemarken
Bellen
Technische details
Hefhoogte:
4.750 mm
Vrije hefhoogte:
1.500 mm
Ladingzwaartepunt:
500 mm
Brandstoftype:
elektrisch
Masttype:
triplex
Bouwhoogte:
2.120 mm
Vorklengte:
1.590 mm
Bandenconditie:
95 %
Uitrusting:
cabine, zijverschuiving
Omschrijving
Unicarriers 1600 kg elektrische heftruck.
Mooie machine in uitstekende staat. Lijkt als nieuw.
Gesloten cabine met verwarming.
Altijd binnen gebruikt en opgeslagen.
Bouwjaar: 2018
Bedrijfsuren: 139 met contact. Slechts 60 uur daadwerkelijk gereden/gebruikt.
Godpfxjw Ib U Rj Almsbl
Hefhoogte: 475 cm.
Bouwhoogte: 212 cm.
Mast: triplex vrijheffend.
Vorkverstelling zijwaarts.
Vorklengte: 159 cm. Mogelijk zijn er kortere vorken gemonteerd.
Inclusief lader voor 400 Volt 16A.