HISWeld HIS28V33015 - Aktion
Vaste prijs niet inclusief BTW
Toestand
Nieuw
Locatie
Oostenrijk Oostenrijk
Lastafel HISWeld HIS28V33015 - Aktion
more Images
HISWeld HIS28V33015 - Aktion
HISWeld HIS28V33015 - Aktion
HISWeld HIS28V33015 - Aktion
HISWeld HIS28V33015 - Aktion
HISWeld HIS28V33015 - Aktion
HISWeld HIS28V33015 - Aktion
Machinegegevens
Machinetype:
Lastafel
Producent:
HISWeld
Model:
HIS28V33015 - Aktion
Toestand:
nieuw
Prijs & locatie
Vaste prijs niet inclusief BTW
Locatie:
2351 Wiener Neudorf, Österreich Oostenrijk
A19118306
Referentienummer:
Laatste aanpassing:
over 08.05.2026
Omschrijving
Staat: nieuw
Levertijd: ca. 2 - 4 weken na bestelling
Giodpewiricofx Alxjt
Werkbereik: 3.000 x 1.500 mm
Tafelhoogte: 850 mm
Draagvermogen: 8.000 kg
Gewicht: 1.544 kg
Hoogte zijkanten: 200 mm
Boring: 28 mm
ONZE PREMIUM TAFELSYSTEMEN MET 28MM GATENSYSTEEM ZIJN DE STANDAARD VOOR PROFESSIONEEL EN INDUSTRIEEL GEBRUIK. DE 3D-MODELLEN VORMEN DE BASIS VAN HET GEHELE SYSTEEM, WAARVANUIT UITBREIDING NAAR ALLE VIJF ZIJDEN MOGELIJK IS.
* Volledig gefreesd tafelblad 25 mm uit S355J2+N met hoge nauwkeurigheid (+/- 0,05 mm) en afgeronde randen en boringen
* HARDVERCHROOMD TAFELBLAK CR75M+
* Exacte maat- en pasnauwkeurigheid van gereedschappen met 28 mm boring (compatibel met premium aanbieders)
* Rasterlijnen: 100 x 100 mm
* Diverse pootvarianten verkrijgbaar (standaard, in hoogte verstelbaar en met wielen)
* Rondom 200 mm hoge zijkanten met 3-rijig boorpatroon (boven/onder op 50 mm afstand)