Kalmar DCG300-12S
Bouwjaar
2023
Toestand
Gebruikt (volledig functioneel)
Locatie
Hamburg Duitsland
4-wiel heftruck Kalmar DCG300-12S
more Images
Kalmar DCG300-12S
Kalmar DCG300-12S
Kalmar DCG300-12S
Kalmar DCG300-12S
Machinegegevens
Machinetype:
4-wiel heftruck
Producent:
Kalmar
Model:
DCG300-12S
Bouwjaar:
2023
Toestand:
zo goed als nieuw (gebruikt)
Functionaliteit:
volledig functioneel
Bedrijfsuren:
92 h
Prijs & locatie
Locatie:
Max-Born-Straße 2, 22761 Hamburg, Deutschland Duitsland
Bellen
Technische details
Draagvermogen:
30.000 kg
Hefhoogte:
4.500 mm
Vrije hefhoogte:
2.250 mm
Ladingzwaartepunt:
1.200 mm
Brandstoftype:
diesel
Masttype:
duplex
Bouwhoogte:
4.445 mm
Motorfabrikant:
Cummins
Vorkenbordbreedte:
2.500 mm
Vorklengte:
2.400 mm
Vorkbreedte:
350 mm
Dikte van de vork:
75 mm
Voorbandmaat:
Achterbandmaat:
Kleur:
rood
Uitrusting:
cabine, gecentraliseerd smeersysteem
Details over het aanbod
Advertentie-ID:
A18904756
Referentienummer:
Omschrijving
Kalmar DCG300-12S
Bouwjaar: 2023
BH: 92
Mast: Duplex vrije lift
Hefhoogte: 4.500 mm