Suhner MONOmaster BEM20-125
vraagprijs niet inclusief BTW
Bouwjaar
2009
Toestand
Gebruikt (ongecontroleerd)
Locatie
Attendorn Duitsland
Automatische boorapparaat Suhner MONOmaster BEM20-125
more Images
Suhner MONOmaster BEM20-125
Suhner MONOmaster BEM20-125
Suhner MONOmaster BEM20-125
Suhner MONOmaster BEM20-125
Suhner MONOmaster BEM20-125
Machinegegevens
Machinetype:
Automatische boorapparaat
Producent:
Suhner
Model:
MONOmaster BEM20-125
Machinenummer:
2397
Bouwjaar:
Toestand:
gebruikt
Functionaliteit:
ongecontroleerd
Prijs & locatie
vraagprijs niet inclusief BTW
Locatie:
Attendorn, Duitsland Duitsland
Bellen
Technische details
Voedingslengte Z-as:
125 mm
Boorcapaciteit:
20 mm
Type ingangsstroom:
driefasig
Totaalgewicht:
73 kg
Kwil-reisafstand:
125 mm
Veerstreek:
125 mm
Positioneringsnauwkeurigheid:
0,01 mm
Spindelsnelheid (min.):
360 rpm
Toerental (max.):
10.000 rpm
Spilsnelheid (max.):
10.000 rpm
Toerental (min.):
360 rpm
Verplaatsingsafstand Z-as:
125 mm
Boordiameter:
20 mm
Persluchtaansluiting:
6 bar
Hoogteverstellingstype:
mechanisch
Boordiepte:
125 mm
Omschrijving
Gebruikte SUHNER MONOmaster BEM20-125 booreenheid uit industriële toepassing.
Typeplaatje: BEM20-125, Nr. 2397, bouwjaar 03/2009, 1450 tpm.
Technische gegevens:
Boorcapaciteit in staal: Ø 20 mm bij 600 N/mm²
Totale slag: 125 mm
Werkende slag: 0–125 mm
Voedingskracht bij 6 bar: 4130 N
Godjy R E Hqspfx Alxjit
Max. spindelmoment: 80 Nm
Standaard toerentalbereik: 360–5800 tpm
Max. toerental: 10.000 tpm
Voedingssnelheid: 30–2400 mm/min
Standaardspil: ISO30 / HSK50
Spilrondloopfout aan spiluitgang: max. 0,01 mm
Gewicht: 73 kg
Motor volgens typeplaatje:
Leroy-Somer LS132S
3~ draaistroommotor
Vermogen: 3,0 kW bij 50 Hz