HISWeld HIS28V31510 - Aktion
Vaste prijs niet inclusief BTW
Toestand
Nieuw
Locatie
Oostenrijk Oostenrijk
Lastafel HISWeld HIS28V31510 - Aktion
more Images
HISWeld HIS28V31510 - Aktion
HISWeld HIS28V31510 - Aktion
HISWeld HIS28V31510 - Aktion
HISWeld HIS28V31510 - Aktion
HISWeld HIS28V31510 - Aktion
HISWeld HIS28V31510 - Aktion
Machinegegevens
Machinetype:
Lastafel
Producent:
HISWeld
Model:
HIS28V31510 - Aktion
Toestand:
nieuw
Prijs & locatie
Vaste prijs niet inclusief BTW
Locatie:
2351 Wiener Neudorf, Österreich Oostenrijk
A19118316
Referentienummer:
Laatste aanpassing:
over 08.05.2026
Omschrijving
Staat: nieuw
Levertijd: ca. 2 - 4 weken na bestelling
Werkoppervlak: 1500 x 1000 mm
Tafelhoogte: 850 mm
Draagvermogen: 8.000 kg
Gewicht: 541 kg
Gsdpjwiripofx Alxeit
Zijwandhoogte: 200 mm
Boorpatroon: 28 mm
ONZE PREMIUM TAFELSYSTEMEN MET 28 MM GATENSYSTEEM ZIJN DE STANDAARD VOOR PROFESSIONEEL EN INDUSTRIEEL GEBRUIK. DE 3D-MODELLEN VORMEN DE BASIS VAN HET HELE SYSTEEM. VANAF DIT BASISMODEL KAN HET SYSTEEM NAAR ALLE VIJF ZIJDEN UITGEBREID WORDEN.
* Volledig gefreesd tafelblad van 25 mm uit S355J2+N met hoge precisie (+/- 0,05 mm), afgeronde randen en gaten.
* HARDVERCHROOMD TAFELOPPERVLAK CR75M+
* Exacte maatvoering en passing van gereedschappen met 28 mm perforatie (compatibel met vergelijkbare premiummerken)
* Rasterlijnen: 100 x 100 mm
* Diverse pootvarianten verkrijgbaar (standaard, in hoogte verstelbaar, en met wielen)
* Rondom 200 mm hoge zijwanden met 3-rijig boorpatroon (boven/onder met 50 mm afstand)
* 2-zijdige millimeterschaal
* Onderstel met verstevigingen
* Draagvermogen: 8 ton
NU ALS ATTRACTIEF ACTIEPAKKET BESCHIKBAAR:
INCL. 36-DELIGE STARTERSET
INCL. 12-DELIGE HISWELD-PACK-2
De advertentie werd automatisch vertaald. Vertaalfouten zijn mogelijk.
Aanbieder
Geregistreerd sinds: 2006
600 advertenties online
Trustseal icon
Bellen
Aanvraag sturen
Landus
Duitsland
Oostenrijk
Zwitserland
Verenigde Staten
Verenigd Koninkrijk
Frankrijk
België
Spanje
Mexico
Italië
Nederland
Polen
Rusland
Belarus
Oekraïne
Estland
Turkije
Nieuw-Zeeland
Ierland
Tsjechië
Denemarken
Finland
Zweden
Noorwegen
Luxemburg
Griekenland
Litouwen
Letland
IJsland
Portugal
Brazilië
Venezuela
Argentinië
Hongarije
Slowakije
Roemenië
Moldavië
Slovenië
Servië
Montenegro
Albanië
Kroatië
Bulgarije
Noord-Macedonië
Bosnië en Herzegovina
Israël
Egypte
Marokko
India
Indonesië
Zuid-Korea
Japan
Thailand
Maleisië
Vietnam
China
Taiwan
Iran
Bangladesh
De aanvraag kon niet worden verzonden. Probeer het later opnieuw.
Telefoon & Fax
+43 2236 ... weergeven
Misschien bent u ook geïnteresseerd in deze advertenties.
Advertentie
Buisboormachine / Schuinboormachine NS Maquinas TDM100
more images
Duitsland Dietzenbach
340 km
Buisboormachine / Schuinboormachine
NS MaquinasTDM100
Advertentie
Telescopische wiellader Wiellader met telescoop H&R Teleskopradlader 3514T
Duitsland Falkenberg
668 km
Telescopische wiellader Wiellader met telescoop
H&RTeleskopradlader 3514T
Gecertificeerde dealer
Lastafel WMT P-1200 x 1200
Lastafel WMT P-1200 x 1200
Duitsland Velen
116 km
Lastafel
WMTP-1200 x 1200
Dubbele verstekzaag Elumatec DG 104
Duitsland Rödermark
345 km
Dubbele verstekzaag
ElumatecDG 104
Lintzaag Bernardo HBS 460 N - 400 V
Duitsland Mudersbach
235 km
Lintzaag
BernardoHBS 460 N - 400 V