Perlick Industrieauktionen GmbH


Perlick Industrieauktionen GmbH uit Königstein im Taunus
De bedrijven Perlick Industrieauktionen GmbH en REGReal Estate GmbH bieden inmiddels in de tweede generatie, met meer dan 40 jaar ervaring, een uitgebreid dienstenpakket aan voor curatoren, advocaten, banken, leasemaatschappijen en ondernemingen.
Het be- en verwerkingsconcept met vier kantoren garandeert een landelijke, synergetische optimalisatie van het verkoopproces, waarbij uw persoonlijke verkooppartner altijd lokaal aanwezig is.
Het oorspronkelijke werkterrein van Perlick Industrieauktionen GmbH begint met een gedetailleerde, IT-ondersteunde inventarisatie volgens de eisen van de Duitse insolventiewet (InsO), opgesplitst in vaste activa met machines en technische installaties, bedrijfs- en kantoorinrichting, wagenpark en in vlottende activa met grondstoffen, hulp- en bedrijfsmiddelen, eindproducten, handelswaar en overige bezittingen. Rechten van derden worden in onze taxatierapporten afzonderlijk benoemd en aangegeven. De objecten worden zowel gewaardeerd op basis van de liquidatiewaarde als de voortzettingswaarde.
Daarnaast verzorgen wij bij insolventie, bedrijfsbeëindiging of herstructurering de internationale remarketing van de complete bedrijfs- en kantooruitrusting via industriële veilingen, complete verkopen of verkoop in onderdelen. Dankzij ons internationale netwerk en onze uitgebreide klantenbestand van meer dan 150.000 potentiële kopers, zijn wij in staat elk activum tegen een marktconforme prijs te verkopen.
Wij nemen de volledige afhandeling voor u uit handen en verzorgen de beantwoording van complexe juridische vraagstukken, internationale digitale én analoge marketing, debiteurenbeheer en het logistieke proces rondom afhaling.
Wij hanteren de hoogste kwaliteitsnormen voor onze dienstverlening.
Daarom onderwerpen wij ons regelmatig aan strenge kwaliteitscontroles door gerenommeerde, onafhankelijke instanties. Wij zijn TÜV-gecertificeerd volgens de normen van het kwaliteitsmanagementsysteem DIN EN ISO 9001:2015. Daarnaast zijn onze experts door de BDSF gecontroleerd en gecertificeerd.
Meneer Max Langhorst
Limburger Str. 42
61462 Königstein im Taunus
Duitsland
Hessen
Ontdek meer gebruikte machines
Actuele advertenties & topaanbiedingen
Stuur aanvraag naar Perlick Industrieauktionen GmbH
Gebruikte machines in de volgende sectoren
Alle aanbiedingen van Perlick Industrieauktionen GmbH
Königstein im Taunus Perlick Industrieauktionen GmbHPerlick Industrieauktionen GmbH
Gommern Perlick Industrieauktionen GmbHPerlick Industrieauktionen GmbH
Gommern Perlick Industrieauktionen GmbHPerlick Industrieauktionen GmbH












